BRANŻOWY RAPORT DLA UCZESTNIKÓW

Podczas wydarzenia omawiamy najważniejsze zmiany, prognozy oraz kierunki rozwoju rynku artykułów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Pełny zakres informacji na temat sytuacji w branży oraz 5-letnie prognozy rozwoju zarówno dla całego rynku, jak i dla najważniejszych kanałów dystrybucji, w tym sieci tzw. marketów budowlanych, sprzedaży internetowej oraz spożywczych sklepów wielkopowierzchniowych znajdziesz w nowym raporcie PMR:

„Handel detaliczny artykułami DIY w Polsce 2020

Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2020-2025”
RAPORT ZAWIERA

Wartość całego rynku DIY w Polsce wraz z autorską prognozą do 2025 r. przygotowaną przez zespół ekonometryków PMR, w oparciu o sprawdzone modele ekonometryczne dla pięcioletniego horyzontu czasowego, wraz z podziałem na sprzedaż detaliczną i instytucjonalną.

Prezentacja kluczowych trendów, w tym m.in. konsolidacja rynku, rosnąca popularność zakupów przez Internet, rozszerzanie oferty marketów budowlanych, sytuacja na rynku mieszkaniowym czy kredytów hipotecznych.

Udział oraz wartość poszczególnych kanałów dystrybucji na rynku wraz z prognozą do 2025 roku.

Prezentacja wyników badania konsumenckiego dotyczącego zakupów i planów zakupowych Polaków dla produktów DIY, przeprowadzony na zlecenie PMR.

Dane o sprzedaży i udziale w rynku dla najważniejszych graczy na rynku DIY w Polsce, informacje o liczbie ich sklepów oraz planach ekspansji.

Przewiń do góry